QUICK-STEP LAMINĀTS – JŪSU SAPŅI MŪSU IEDVESMA

Jāatzīst, ka mēs Quick-Quick-step laminātsStep esam perfekcionisti. Perfekcionisti, kad runa ir par dizainu un aizrautīgi, kad runa ir par detaļām. Tādēļ mēs dienu un nakti darbojamies, lai paveiktu darbu pareizi.

Mums patīk šķērsot robežas. Ne tikai savas valts, bet arī savas nozares. Mēs dokumentējam inovatīvu arhitektūru, analizējam interjera dizaina un modes tendences, lasām jaunākos blogus, apmeklējam stilīgākās pilsētas un sekojam jauniem māksliniekiem. Mēs pētām jaunus materiālus un sekojam jaunākajām krāsu modes tendencēm.

Tādā veidā mēs pamanām tendences jau to veidošanās procesā. Un tādējādi mēs arī saprotam atšķirību starp gaistošu popularitQuick-step parketsāti un mūžīgu dizainu, starp īslaicīgiem modes kliedzieniem un labi pārdomātām koncepcijām.

Un tas ļauj mums šķērsot arvien jaunas robežas. Soli pa solim mēs izsapņojam jaunas un unikālas grīdas, jaunas un aizraujošas struktūru un materiālu, krāsu un koka dizaina kombinācijas.

Tad mēs pārvēršam šo lielo sapni realitātē. Ar mīlestību pret detaļām mēs radām grīdas ar inovatīvām struktūrām, pareizo koka dizainu, nevainojami saskaņotām krāsām un ideālu gropi. Mēs lietojam visu pieejamo tehnoloģiju, lai pārvērstu savas idejas unikālā grīdā, – un mēs izgudrojam jaunas tehnikas, ja tas nepieciešams.

Mēs Quick-Step vēlamies radīt ne tikai visskaistāko grīdu, bet arī visefektīvāko. Tādu, kas ir vēl izturīgāka pret nodilumu, pret ūdeni un pret netīrumiem. Tā mēs realizējam savus sapņus. Ar grīdām kas ir ne tikai modernas šodien, bet arī būs klasiskas rīt. 

 

Share