ŪDENSIZTURĪGS LAMINĀTS NO QUICK STEP – IMPRESSIVE

Impressive

Quick-Step ar lepnumu iepazīstina ar Impressive, pavisam jaunu lamināta grīdu paaudzi. Tās ir grīdas, kuru izskatas un sajūta ir dabiskāki nekā jebkad agrāk.

16 JAUNI DIZAINI

Impressive Ultra plašais sortiments ietver 16 dizaina veidus 12mm dēļu biezumu, un tie paši dizaina veidi ir pieejami arī kā Impressive ar 8mm biezumu. Apskatiet visu sortimentu.

JŪTIET STRUKTŪRU

Jums ir tikai jāpieskaras šai jaunās paaudzes grīdai, lai sajustu atšķirību. Tikai novelciet pirkstus pa virsmu, un jūs uzreiz pamanīsit, ka šis lamināts ir tik tuvu dabai, cik vien iespējams.

REDZIET, KĀ KRĀŠAS, DIZAINS UN STRUKTURA SAPLŪST CAUR SLĪPAJAM MALĀM.

Slīpuma raksturs ir ideāli saskaņots ar grīdas raksturu. Krāsa, dizains un struktūra turpinās gropē, piešķirot īsta koka izskatu.

Impressive ne tikai labi izskatās fantastiski, bet arī ir neticami efektīvs, pateicoties Quick-Step navatoriskajai tehnoloģijai.

UNIKĀLS ŪDENS ATGRŪDOŠS PĀRKLĀJUMS

Tīrīšana nekad agrāk nav bijusi tik viegla, un mitruma iesūkšanās ir palikusi pagātnē. Mūsu jaunajam Impressive produktam ir HydroSeal ūdeni atgrūdoš pārklājums uz gropes slīpuma. Ūdens vienkārši paliek uz šī unikālā pārklājuma, izveidojot pilienus, ko iespējams noslaucīt.

ANTISTATISKI SALAIDUMI

Antistatiskie salaidumi starp dēļiem nepievelk putekļus un nepieļauj netīrumu uzkrāšanos gropē, kas nozīmē vēl mazāku piepūli, lai uzturētu grīdu lieliskā formā.

PILNVĒRTĪGA DZĪVEUntitled-2

Gadu desmitiem Quick-Step  ir bijis vadošais ilgmūžīgu, pret skrambām izturīgu lamināta grīdu ražotājiem. Tagad jaunais Impressive iet vel tālāk. Uzlabota tehnoloģija padara šo grīdu tik izturīgu un ūdens izturīgu, ka tā jūs priecēs ļoti daudzus gadus.

Share