Par mums

Piedāvājam kvalitatīvas, dizaineru radītas un speciālistu izstrādātas jaunākās paaudzes grīdas, kas kalpos ilgi un izskatīsies moderni daudzus gadus.

Grīdas segums ir viens no izcila interjera dizaina pamatiem ikvienā telpā. Grīdas segums nav aizkari, ko var samērā vienkārši nomainīt, tāpēc, mūsuprāt, grīda ir jāizvēlas tā, lai tā kalpotu ilgi, izskatītos lieliski arī pēc vairākiem gadiem, būtu patīkama un neizietu no modes pēc dažiem gadiem. Uzņēmuma vadītājs
Raivis Gulbis

Mūsu komanda un darba stils

Mūsu uzdevums ir palīdzēt Jums iegūt perfektu, ilgmūžīgu grīdu. Gadu gaitā esam krājuši pieredzi, zināšanas un veidojuši infrastruktūru, lai spētu Jums piedāvāt pilnu servisu.

Mēs Jūs konsultēsim, lai pārliecinātos, ka Jūsu telpa ir pareizi sagatavota kvalitatīvas grīdas ieklāšanai. Mēs labprāt nodrošināsim tās transportēšanu, tehnoloģiski pareizu ieklāšanu, kā arī sniegsim padomus par to, kā grīdu uzturēt un kopt, la tā vienmēr izskatītos kā tikko ieklāta.

Share

Grīdas Stils
Pulkveža Brieža iela 31A,
Rīga, Latvija

Darba laiks:
Darba dienās 10.00-15.00
Sestdiena 10.00-15.00
Svētdiena brīvs

e-pasts: salons@gridasstils.lv
tel: +371 24334490

Grīdas stils

Piedāvājam kvalitatīvas, dizaineru radītas un speciālistu izstrādātas jaunākās paaudzes grīdas segumus – parketu, laminātu, vinila grīdas un to aksesuārus, kas kalpos ilgi un izskatīsies moderni daudzus gadus. Nodrošinām visu pie mums iegādāto grīdu ieklāšanu.

Sazinieties ar mums

Uzziniet vairāk par mūsu piedāvātajiem grīdas segumiem un pakalpojumiem.

Sazināties

Top