QUICK-STEP TRĪSSLĀŅU PARKETS

 Quick-Step trīsslāņu parketsQuick-Step cietkoksnes parketa dēļa konstrukcija ir veidota no trīs stabila un izturīga koka kārtām, kas ir apstrādātas ar aizsargslāni. Pateicoties rūpīgai izejmateriālu atlasei un lieliskai koksnes mitruma kontrolei ražošanas procesa laikā, garantē cietkoksnes grīdām optimālu stabilitāti un izturību.

 

Viss sākas ar pašu koku. Mūs valdzina tā struktūra, pieskāriens un smarža – mēs iedziļinamies tā šķiedrā, zaru mezglos un tā līnijās. Bet visvairāk mūs aizrauj amatniecība un dizains, kas ļauj mums veidot mūsdienīgas koka grīdas no viscēlākajiem dabas izejmateriāliem.

Radot savas grīdas, mēs pastāvīgi sekojam interjera dizaina un modes tendencēm. Mēs apmeklējam stilīgākās pilsētas, lasām jaunākos rakstus un sekojam jaunākajai krāsu modei. Tādā veidā mēs pamanām tendences jau to veidošanās procesā. Un tadējādi mēs arī saprotam atšķirību starp gaistošu popularitāti un mūžīgu dizainu.

Sākot veidot savas elegantās koka grīdas, mēs cenšamies atrast ideālu līdzsvaru starp koka veidu, klasifikāciju, krāsu, struktūru, apdari un dēļu izmēru. Piemēram, mūsu Variano izstrādājums tiek veidots no dēļiem ar dažāda izmēra garumu, platumu un apdari, kombinējot tos, lai radītu skaistu un uzmanību saistošu grīdu ar īpašu „nolietotu” izskatu.

Apvienojot koka tradicionālās īpašības ar jaunāko dizainu un ražošanas tehnoloģiju, mēs radām parketa grīdas, kas ir patiesi unikālas. Jo Quick-Step mērķis nav radīt tikai visskaistākās grīdas, bet arī visefektīvākās. Dažām no mūsu jaunajām grīdām, piemēram, ir sevišķi matēta lakas apdare, kas nozīmē, ka jūs variet baudīt autentisku neapstrādātu izskatu, vienlaikus  nezaudējot lakotas grīdas priekšrocības.

IDEĀLA KOKA GRĪDA, KAS RADĪTA JŪSU INTERJERAM

Quick-Step trīsslāņu parkets

Share